Tahtakurusu İle Mücadele

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Created with Sketch.

Tahtakurusu İle Mücadele uzmanlık ve donanım sahibi firmaların yapacağı bir hizmettir. İlaçlama türleri arasında tahta kurusu ilaçlaması çok önemlidir. Tahtakurusu ilacı ile yok edilmesi mümkün olan tahtakurusu ile mücadele geleneksel sıradan yöntemler ile mümkün olmayacağı gibi maddi kayıplara da neden olur. Tahtakurusu ilaçlama firması olarak en etkili yöntemler ve profesyonel hizmet anlayışımız ile kısa sürede kesin çözüm üreten firmamız her türlü haşere ve böcek şikayetlerinizde kalıcı sonuçlar almaktadır.

Tahtakurusu kan emici özelliğe sahip asalak bir böcek türü olduğu için insanlara ciddi sıkıntılar verir. İnsanları ısırarak vücutta kabarma, kaşınma ve yanma hissi veren sancıya neden olan tahtakurusu ile mücadele etmek amatör olarak kesinlikle mümkün değildir. Kullanılan kaliteli ve çıkarıcı ilaçlar özel olarak seçilmeli ve uygulama yapan kişi bu konuda çok deneyimli olmalıdır. Aksi halde defalarca ilaçlama yaptırılmak zorunda kalınacaktır.

Tahtakurusundan kurtulmak için uygulanan haşere ilaçlama teknikleri temel olarak iki gurup ilaçlama şekli ile mümkündür. Sıvı İlaçlama yöntemi, bu yöntem kokulu ve kokusuz ilaçlar kullanılarak yapılan bir özelliğe sahip olup sırt pompası ile püskürtme şeklinde uygulama şeklidir. Daha çok kısmi bulaşma görülen az sorunlu mekanlarda uygulanmasında yarar vardır.

Sisleme ilaçlama şekli, bu yöntem daha çok buharlı bir özelliğe sahip olup kokusuz ve kokulu tahta kurusu ilaçları kullanılabilir. Ancak tahtakurusu mücadelesi zorlu bir süreç gerektirdiği için daha çok az kokulu olan ve yakıcı özellikli böcek ilaçlarının çapraz etki göstermesi sonucu çok kısa sürede imha edilir. Tahta kuruları diğer yöntemlere oranla çok daha kolay ve kesin bir şekilde yok edilmektedir. Dirençli böcekler için kokusuz ilaçlar ve spreyli uygulama tam sonuç vermeyecektir.

Tahtakurusu İlaçlama Nasıl Yapılır?

Tahtakurusu ilaçlama nasıl yapılır? aslında çoğu insanın bireysel yada tahtakurusu ilaçlama servislerine yaptırdığı bir ilaçlama şekli olsa da bir türlü sonuç alamamaları bu sorunun sıkça sorulmasına ve çözüm arayışlarına sebep olmaktadır. Evlerimizde, iş yerimizde, kısacası pek çok mekanda şikayet sebebi olan tahtakurusu ile mücadele bilinçli ve işini iyi yapan firmalar ile çalışınca çok daha kolay ve kalıcı ilaçlama çözümlerine ulaşılır.

Kokulu ilaçlama yöntemi ile daha kalıcı sonuçların alındığı tahtakurusu ilaçlama hizmetinde dikkat edilecek hususlardan biri çok kaliteli ilaçların kullanılmasıdır. Eğitimli personelin bilinçli olarak ev ilaçlama hizmeti vermesi çok önemlidir. İlaçlama sırasında açıkta, yiyecek, içecek ve gündelik kullanılan eşyaların iyi bir şekilde korunması sağlanarak uygulanan ilaçlatan etkilenmemesi temin edilmelidir.

Tahtakurusu ilaçlama profesyonel bir biçimde uygulandıktan sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak uygulanan böcek ilacının mekandaki etkisi içeriye hava girmesi sayesinde dağıtılır. Buharlı yöntemle tahtakurusu ile mücadele sonrası genel temizlik yapılarak günlük yaşama kalındığı yerden devam edilebilir. Tahtakurusundan kurtulmak için etkili olduğu kadar bilinçli böcek ilaçlama yöntemi kullanmak oldukça önemlidir.

Tahtakurusu ilaçlaması için Astek ilaçlama firmasını arayarak yaşadığınız tahta kurusu şikayetinden kurtulmanız mümkündür. Hastalık riski taşıyan ve insanları ısırıp huzursuzluk veren tahtakurusu nasıl önlenir diyorsanız bizi arayarak yaşadığınız haşere şikayetinden kolayca kurtulabilirsiniz. Tahtakurusu İle Mücadele kapsamında kullandığımız böcek ilaçları ani öldürücü ve uzun süre kalıcı etkiye sahip özelliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.