Şantiye İlaçlama

İşletmelere yönelik ilaçlama çoğu böcek türünü buralardan uzak tutar. Şantiye İlaçlama her türlü zararlılara karşı hem çalışan personelin sağlığını korur, hemde olası zararları ortadan kaldırır. Şantiye ve inşaat alanlarında fare sorunları kadar, uyuz, pire ve tahta kurusu şikayetleri zaman, zaman ciddi sorunlara neden olur. Şantiye sahaları açık ve hayvanların girişine açık olduğu için Şantiyelerde Böcek İlaçlama yaptırmak büyük önem taşır. Özellikle pire ilaçlama hizmeti şantiye ve inşaat alanlarında en fazla verilen hizmetlerden biridir.

Ayrıca çok sayıda işçi ve personel barındırdığı için yatakhane ve yemekhane gibi yerlerinde ortaya çıkan tahta kurusu, pire, hamam böceği şikayetlerinin önlenmesi çalışanların sağlığını korumak için ve iş kaybını ortadan kaldırmak açısından önemlidir. Buralarda sağlıksız ortamların oluşması salgın hastalık riskini ciddi şekilde tetikleyebilir. Şantiyede haşere ilaçlaması kapsam olarak oldukça geniş bir ilaçlama hizmeti verilmesinin başlıca nedenlerinden biridir.

Şantiyelerde Böcek Neden Sık Görülür?

Değişik bölge ve iklimlerden çalışmaya gelen insanların buralardan eşya ve yataklarında getirdiği kimi zararlı böcekler diğer insanlara da bulaşarak insan sağlığını tehdit ederler. İlaçlama servisleri özellikle yaz dönemlerinde böceklerdeki artış yüzünden yoğun iş temposu ile hizmet vermektedir. İlaçlama kapsamında, inşaat alanları, yol bakım onarım çalışmaları, toplu konut ve kentsel dönüşüm alanlarında kurulan malzeme ve çalışanların konakladıkları alanlar için oluşturulan alanların ilaçlamasına verilen addır.

İnşaat sahaları genellikle çeşitli kimyasallar, kum, çimento, tahta, kereste ve buna benzer pek çok yapı malzemelerinden oluşmaktadır. İnşaat alanlarının kurulu olduğu şantiyelerde, kedi, köpek ve diğer hayvanların dolaşması sonucu pire, tahta kurusu benzeri insan sağlığına zarar verip, aşırı rahatsızlık yapan zararlı böceklerin yok edilmesi için şantiye haşere ilaçlama servisi büyük öneme sahiptir. Özellikle yemekhanelerde besin kırıntıları olması, işçilerin uyudukları alanlar, tuvalet ve banyolar oldukça fazla haşere ve kemirgen sorunlarına maruz kalır.

Şantiye İlaçlama Nasıl Yapılır?

Şantiye haşere kontrol servisleri buralarda yaşayan insanların vardiyalı olarak çalışmasına göre en uygun ilaçlama şeklini seçmeye özen göstermelidir. Ancak bazı zor ölen böceklerin çok etkili böcek ilaçları kullanılarak imha edilmesi zorunlu olduğu için özellikle pire ilaçlama ve tahta kurusu ilaçlama şikayetlerinde belirli bir süre ilaçlanan konteyner yada koğuşlar kapatılmak zorundadır. Şantiyelerde ilaçlama nasıl yapılır? işçilerin yatakhanesi kapatılmalı mı? diye merak edenler için bu kısa açıklamayı yapmayı uygun gördük.

İlaçlama firmaları uyguladıkları ilaçlama şekilleri ve kullandıkları haşere ilaçlarının kalitesine bağlı olarak şantiye ilaçlama fiyatları belirler. Arazi şartlarında kurulan şantiye sahaları dış etkenlere daha fazla maruz kaldığı için fare, pire, kene, tahta kurusu, ve sinek sorunları yerleşim alanları içine kurulan şantiye sahasına oranla daha fazla böcek ilaçlama yapılmasını zorunlu kılmaktadır. İlaçlama Şirketleri yapılacak ilaçlama şeklini buralarda görülen böcek ve kemirgenlere bağlı olarak belirler ve o doğrultuda bilgilendirme yapar.

Şantiye İlaçlama Fiyatları

Şantiye alanında ilaçlama yapılacak bölgenin metrekaresi yerin büyüklüğü ve fiziki yapısına göre şantiye ilaçlama fiyatı belirlenir. Yine Şantiye alanlarında ilaçlama yapılacak alanlarda haşere yoğunluğu ne kadardır? hangi saatler içinde ilaçlama yapılır. Kaç çeşit haşere ve kemirgen türü bulunmaktadır? Bu haşerelerin yapısı dirençli ise çok daha etkili yöntem ve ilaçları zorunlu kılar. Şantiye sahasında hangi ilaçlama cihazları kullanılacaktır? Kullanılacak ilaçların özelliği titizlikle belirlenip fiyatlandırma yapılır.

İlaçlama firmamız, uzun yıllardan beri deneyimli ve profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Çalışanlarınızın sağlığını korumak ve iş kaybı yaşamamak için Şantiye İlaçlama yaptırmalısınız. Böcek ilaçlama firması olarak açık ve kapalı alanların zararlı haşere şikayetlerinden korunarak buralarda ilaçlama yapılması için mekanların yapısı ve çalışma koşullarına göre ayarlama yaparak iş yoğunluğunun aksatılmaması için azami çaba harcar.  Ekonomik ilaçlama fiyatları ve etkili yöntemler ile böceklere son veriyoruz.

İstanbul İlaçlama Çözümlerimiz

Şantiye genelinde yürüyen ve uçan haşerelerin yok edilmesi için değişik içerikte ilaçlar ve böcek ilaçlama şekilleri uygulanır. İşletme ve fabrika benzeri her türlü alanda ilaçlama servislerimiz tarafından ekonomik fiyatlarla haşere mücadelesi yapılmaktadır. Şantiye ilaçlama çözümleri böcek türü ve yoğunluğuna göre değişik usullerle ilaçlama yapılmasını zorunlu kılar. Yatakhaneler, yemekhane, banyo ve tuvaletlerde böcek şikayetleri daha sık karşılaşılan bir durumdur. Özellikle buraların ilaçlanması gerekir.

İlaçlama servisi almadan önce kısa bir bilgilendirme yaparak hizmet alacağınız zaman hangi koşullara göre ilaçlama şekli ve fiyatı insanlara tarafımızdan gerekli açıklamalar yapılır. İş yükü ağır işletme ve bölgelerin haşere şikayetlerinden korunması burada çalışan insanların sağlığını koruyarak daha verimli çalışma şartlarının oluşmasını sağlar. Astek ilaçlama firması insanları ısırıp, sağlığını ciddi şekilde tehdit eden böceklerin yok edilmesi için bilinçli mücadele yürütür. Doğru firma seçimi önem arz eder.Restoran İlaçlama  yazımızı okumalısınız.

Şantiye İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir