Pireler Tek İlaçlamada Önlenir Mi

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Created with Sketch.

Pireler Tek İlaçlamada Önlenir Mi? yaz dönemlerinde pire şikayetlerinin ciddi oranda artış göstermesi ile pire ilaçlama servislerinde yüksek oranda artış olur. Buna bağlı olarak haşere ilaçlama uygulamalarında olası sorunlar ve olumsuz bir takım sonuçlar görülmeye başlanması normal karşılanabilir. Pireler tek ilaçlama ile yok olur mu? bunun makul bir açıklaması elbette yapılmalıdır. Atlas Türk ilaçlama firması olarak gerek pire ilaçlama hizmetlerinde ve gerek böcek ilaçlama uygulamalarında en iyi çözümleri veriyoruz.

Sadece toz ve nem böceği olarak bilinen çok küçük beyaz böcekler ile çok küçük oranda sorunlar yaşanmakta olup kullanılan çok yüksek kaliteli ilaçlara rağmen yinede bu toz böceklerinde ikinci bir ilaçlama yaptırılması gerekebilmektedir. Sadece zor ölen böceklere ilaçlama garantisi vermeyen ekibimiz pire, tahta kurusu, kertenkele, beyaz nem böceği, toz akarı, tahta kurdu için ilaçlama garantisi vermenin yanlış olduğunu özellikle belirtiyoruz. Ancak buna karşın yüksek oranda çözüm almaktayız.

Akrep, hamam böceği, gümüş böceği gibi diğer bütün haşereleri tek ilaçlama ile sorun olmaktan çıkarıp garantili ilaçlama uygulaması yapmaktadır. Ancak yoğun haşere şikayetlerinde olası böcek yumurtaları ve dip bölgelerde ilacın ulaşmadığı noktalarda gizlenmeleri daha geç kontrol edilmelerine yol açar. Böcekler ile mücadele sabır isteyen bir süreçtir. İlaçlama servisi alınınca aynı gün böceklerin yok olmasını beklemek aceleciliktir. En az 15 gün ilacın tam etkisi beklenmeli ve tam ölmeleri sağlanmalıdır.

Pire İçin Kaç İlaçlama Yapılmalı?

Evdeki pireler tek ilaçlama ile yok olur mu? diye düşünen insanların bizim tarafımızdan ikinci bir ilaçlamaya gerek kalmadan pire sorunlarından kurtulması için en iyi pire ilaçlarını kullanıyoruz. Ancak pireli mekanda bireysel olarak kireçleme yapılmış ise ve çok yoğun malzemeler olan yerlerde pire ilaçlaması yapılacak ise böylesi yerlerde tek ilaçlama ile yüzde yüz garanti vermek biraz hayalcilik olur. Normal şartlarda apartmandaki pireler ile dairedeki pireleri tek seferde önlememiz yüksek oranda mümkündür.

Aşırı pire şikayetlerinde ve pire yumurtası yoğun mekanda kesinlikle yok edilir diyebilmek yanlış olur. Yaptığımız binlerce pire ilaçlaması ve böcek ilaçlamalarında yüzde 5 gibi çok düşük şikayet oranı ile hizmet vermenin bilinciyle asla kaliteli hizmet ve profesyonel ilaçlama anlayışından taviz vermiyoruz. Daima tek seferde sonuç almak için olabildiğince hassas davranıyoruz. İlaçlama her böceğe garanti vermek değildir. Böyle davranan firmalar genelde insanları ciddi manada mağdur etmektedir.

Kaç defa pire ilaçlaması yaptırdım ama kurtulamadım size ilaçlama yaptığınız zaman, Pireler Tek İlaçlamada Önlenir Mi? diyorsanız bizi arayın aradaki farkı görün. Piyasada pire mücadele hizmeti veren pek çok servis olmasına karşın bunların büyük bölümü tek ilaçlama ile pirelerin ölmediğinden şikayetçidir. Pire zararlısı zor ölen yapıda bir tür olduğu için bazı mekanlarda birden fazla pire ilaçlaması yaptırılmalıdır. Pirelerin önlenmesi birinci sınıf pire ilaçları ve etkili pire ilaçlama şekilleri ile mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.