Konut Ve Site İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Created with Sketch.

Konut Ve Site İlaçlama yaşam alanlarına giren böceklerin önlenmesi için şarttır. Site ilaçlama, Ev ve daire ilaçlama çok yoğun yapılan bir böcek ilaçlama işlemidir. Doğal olarak toplu yaşam alanları olan bu mekanlar diğer bölgelere oranla çok daha fazla haşere istilasına ve kemirgen şikayetlerine maruz kalır. Apartmanlar ve evlerimiz, yaşam boyunca en fazla vakit geçirdiğimiz önemli mekanlardır. Çocukların ve ailenin sağlığı açısından, yaşam alanlarını temiz tutmamız ve hijyene önem vermemiz, sağlığımızın korunması için zorunluluktur.

Hamam böceği, gibi istilacı böcekler pis ortamlarda çok fazla görülen oldukça zararlı haşerelerdir. Apartman ilaçlama servisi, pire, tahtakurusu,  örümcek, kırkayak, akrep, tespih böceği, kertenkele, çıyan, fareler, kemirgenler gibi her çeşit haşere türleri bu sorunun önde gelen kaynağıdır. Böcekler bilinen birçok hastalığın taşıyıcısı olarak insanlar için hayli zararlı sonuçlara neden olur. Apartman ve site yaşamında çok sayıda daire olması ve çok sayıda insan yaşaması hem gıda atıklarının hemde çöplerin çok daha fazla böcek yaptığı gerçeğini ortaya koyar.

Apartman ortak kullanım alanlarını ilaçlama bu bakımdan oldukça önemlidir. Konut Ve Site İlaçlama sadece bina içinde yapılan bir uygulama olarak düşünülmemelidir. Apartman bahçesi, bina dış duvarları, otopark ve sığınaklar, bina çatısı ve merdiven boşlukları böceklerin ve kemirgenlerin uğrak noktalarıdır. Böcek ilaçlama fiyatları dairelere oranla apartman ilaçlamasında daha ekonomik olur. Toplu apartman ilaçlamaları neredeyse yarı yarıya avantajlı olur. Büyük binalarda kısmi ilaçlama yaptırmak yetersiz kalır.

Konut İlaçlama Nasıl Yapılır?

Toplu apartman ilaçlamasının avantajları hem böceklerin çok daha hızlı ortadan kalkmasına hemde maddi açıdan yarı yarıya ekonomik ilaçlama yapılmasına sebeptir. Tek dairede ilaçlama ortalama olarak 120 lira iken toplu apartman ilaçlamasında bu oran yarı yarıya kadar düşer. Toplu ev ilaçlama bir dairede ilaçlama yapılırken böceklerin diğer dairelere kaçma riskini de ortadan kaldırır. Apartman ilaçlaması yapan firmalar bu gerçekleri yakından bildiği için insanlara bireysel davranmaktan çok toplu olarak Konut Ve Site İlaçlama Hizmeti almalarını tavsiye ederler.

Toplu ilaçlama hizmetleri verdiğimiz pek çok apartman ve site, ilaçlama sonrası uzun süre böceklerden rahat ettiklerini ve kısmi yapılan ilaçlama sonrası yaşanan sorunların kesinlikle yaşanmadığını belirtmektedir. Astek Konut Ve Site İlaçlama firmamız daima en iyi ve en kalıcı ilaçlama çözümleri sunmaktadır. İnsanların böceklerden uzak bir yaşam sürmesini amaçlamaktadır. Apartman ilaçlama taleplerinizi bize iletip profesyonel bir ilaçlama servisi alabilirsiniz. Tahta Kuruları Nasıl Ölür bilginiz var mı?.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.