Karınca İlaçlama Yöntemi

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Created with Sketch.

Karınca İlaçlama Yöntemi açık alanlar ve ev içinde farklı karınca ilaçlama şekilleri kullanılarak yapılabilmektedir. Dış alanlarda karınca yuvaları olan yerlerde ve duvar diplerinde yoğun olarak hareket halindeki karıncalar için kokulu karınca ilaçlama yöntemi uygulanmalıdır. İlacın ani etkili olması ve bunun yanında kalıcı özelliğe sahip olması bahçedeki karıncaların kısa sürede önlenmesine kolaylık sağlar. Apartman içlerine girişlerinin durdurulması ve önlenmelerinde çok etkili olacaktır.

Kokusuz  ilaçlama yöntemi ise ev içinde ve nispeten daha az karınca problemi olan yerlerde yapılmalıdır. Karıncalar çok fazla ise ve diplere yuva yapmışlar ise kokusuz ilaçlama yetersiz geleceği için daha etkili bir ilaçlama türü olan sisleme şeklinde kokulu karınca ilaçlaması daha etkili olur. Evdeki karıncaların ortamdan arındırılmaları kolay bir şekilde mümkün olacaktır. Karınca ile mücadele için sıvı ilaçlar kadar, jel karınca ilacı da kullanılır. Burada karınca türleri ve yoğunluk derecesi önemli bir etkendir.

Jel karınca ilaçlama yöntemi ise daha çok daire içlerinde ve binaların iç kısımlarında yaptırılması gereken bir karınca mücadele şeklidir. Bahçe ve dış alanlarda uygulama yapılması etkisiz kalmasına neden olur. Evde yapılan ilaçlama karıncaların yoğunluğuna, karınca türlerine ve karınca yaşam alanlarının özelliğine bağlı olarak farklı şekillerde uygulanabilmektedir. En Etkili Karınca İlaçlama Yöntemi hiç şüphesiz kokulu ve sisleme şeklindeki karınca ilaçlama yöntemidir.

Karınca İlaçlama Ne Zaman Yapılmalıdır?

Karıncaların yoğun olarak görülmeye başladığı dönemlerdir. Baharın gelmesi ile ısınan toprakta hareketlenen tüm haşereler gibi karıncalarında sayılarında ciddi artışlar olmasına yol açar. Ev içleri kadar yüzeyde karınca hareketlerinin çok yoğun görüldüğü zaman dilimi yaz aylarıdır. Karınca ilaçlama şekli zamanlama olarak yaz aylarının başlangıç dönemlerinde daha fazla yaptırılan bir hizmet türüdür. Evlerde görülen karınca ile ilaçlama yöntemi zaman sınırlaması ile olmaz.

Bina ve dairelerde karınca şikayetlerin başladığı zamanlarda bir an önce ilaçlama yaptırılarak evleri istila eden karıncaların önlenmesi gereklidir. Garantili ilaçlama ile ev ve iş yerlerinde karınca ilaçlama hizmeti veren Atlas  Türk ilaçlama firması tüm karınca türlerinin önlenmesi için sağlıklı yöntemler kullanır. Karınca çeşitlerinin insanlara yaşattığı olumsuzlukların sona erdirilmesi için yeni nesil karınca ilaçları kullanılması önemlidir. Buna ilave olarak özel karınca ilaçları ile kalıcı bir etki sağlaması gerekir.

Bina içleri ve evlerde yaz kış karınca görülen mekanlarda karınca şikayetini en kısa sürede önleyen Karınca İlaçlama Yöntemi belirlenerek karıncaların zararları önlenebilir. Mekanlarınız da yaşadığınız karınca şikayetlerinde bizden böcek ilaçlama yardımı alarak sorunlarınızdan kurtulmanız çok kolay olacaktır. En iyi karınca ilaçları ve bilinçli ilaçlama uygulaması birleşince sorun kalıcı olarak önlenir. Karıncadan kurtulmak için en iyi ilaçlama servisini bizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.