Jel İlaçlama Nasıl Yapılır

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Created with Sketch.

Jel İlaçlama Nasıl Yapılır? gerek uygulama kolaylığı ve gerek son derece sağlıklı olması ile öne çıkmaktadır. İlaçlama yöntemleri arasında en son kullanılmaya başlamasına karşın son dönemlerde ciddi anlamda tercih edilen bir böcek ilaçlama türüdür. Yeni nesil ilaçlardan biri olan jel ilaçlama şekli giderek yaygınlaşan kullanımı ile uygulandığı evlerde temizlik ve ortamı kapattırmayan özelliği sayesinde kolayca tercih neden olur. Evlerde insanların huzurunu kaçıran hamam böceği, karınca, gümüş böceği gibi böceklere uygulanır.

İnsanların huzurunu bozan böceklerim imhasında son derece başarılı bir böcek ilacıdır. Çevrede zehirli atık bırakma riski yoktur, hava ile etkileşime girmez ve kokusu olmayan son derece sağlıklı bir uygulama olması bebek ve yatalak hasta olan evlerde rahatça kullanılmasına imkan verirken, kokusuz ve son derece sağlıklı bir hamam böceği yemidir. Hamam böceği jeli kullananlar bu ilacın kalorifer böceği, hamam böceği, karınca ve gümüş böcekleri üzerindeki güçlü etkisi karşısında beklemedikleri başarı ile karşılaşır.

Jel İlacın Avantajı

Jel böcek ilacı fiyatı ile diğer böcek ilaçlama ücretleri arasında biraz fark olmasına rağmen hem temizlikten kurtarması hemde defalarca ilaçlama yaptırmadan böcekleri etkili bir biçimde imha etmesi aslında çok daha ekonomik ilaçlama fiyatları kapsamında değerlendirilmelidir. Yapılan temizlik ve boşa zaman kaybı hesap edilince aslında oldukça ekonomik olduğu kolaylıkla ortaya çıkmaktadır. jel böcek ilaçlama özel ambalajı içinde şırınga şeklinde metrekareye bir damlacık bırakılarak böceklerin jel ilacı yiyerek ölmelerine sebep olmaktadır.

Bayer hamam böceği jeli kullanımı en çok bilinen marka olmasına karşın daha kaliteli ve etkisi daha yüksek jel ilaçlarda mevcuttur. Jel ilaçlama böcek ilaçlarına oranla daha sağlıklı olmasına karşın kısıtlı böcek türü üzerinde kullanılan bir yöntemdir. Bebeği olan aileler, hamile bayanların etkilenmemesi ve mekanda ilaçlama temizliği gerektirmediği için sıvı haşere ilaçlarına karşı çok daha avantajlıdır. jel haşere ilaçları giderek daha fazla kullanılmaya başlamıştır.

Jel İlaçlamanın Faydaları

jel hamam böceği ilaçları ilk kullanılmaya başladığında insanlar eski klasik böcek ilaçlarına alıştıkları için şüphe ile yaklaşmıştır. Küçük bir tüp içinde böcek ilacı olacağı çoğu kimsenin aklından bile geçmediği için böcekleri öldürmesi konusunda ikna olmakta zorlanan pek çok insan jel ilaçlama yaptırdıktan sonra etkisi sonucu başka ilaçlama türlerini bir daha talep etmemektedir. Ancak gerek iş yerleri gerek dairelerde karşılaşılan hamam böceği şikayetlerinde yüksek oranda böcek kontrolü sağlayan jel ilaçlama giderek yaygınlaştı.

İnsanlar tarafından hem sağlıklı olması hemde hamam böceği mücadelesine çok ciddi önleyici etkisi ile ilk tercih sebebi oldu. Jel ilaçlama nerelere uygulanır? kısaca değinip jel hamam böceği ilaçları hakkında kısaca bilgi verelim. Jel böcek ilacı ile ilk tanışacak insanlar için ön bilgi olması yerinde olacaktır. Jel böcek yemi hamam böceğini çekici etkisi ile öne çıkar. En yoğun gıda maddesi üretilen ve bulunan mekanlar ve mutfaklarda bile cezbedici özelliğini sürdürür. Buda son derece özel olduğunu gösterir.

Jel İlaçlama Nasıl Ve Nerelere Uygulanır?

Akıcı bir kıvamda olmayan bu ilaç damlacık halinde kapı çerçevelerinin kenarları, mutfak dolaplarının alt ve arka kısımları, tezgah üzerlerindeki kenarlar ve parke süpürgelik kısımlarına silinmeyecek şekilde damlacıklar şeklinde böceklerin saklanma bölgeleri ile geceleri en fazla dolaştıkları alanların geçiş kısımlarına uygulanır. Puding kıvamında olan jel hamam böceği yemleri kahverengi, sarı ve beyaz renklerde olabilir. İnsan sağlığı açısından hiç bir yan etkisi bulunmayan bu yöntem oldukça sağlıklıdır.

Böcek yoğunluğuna bağlı olarak bir hafta ile bir ay gibi bir zaman içinde mekandaki tüm hamam böcekleri, karıncalar ve gümüş böceklerini ortadan kaldırmaktadır. Bazı ilaçlama servisleri ağaç kurdu, güve, akrep, kertenkele gibi zararlılar için jel böcek ilacının etkili olduğunu insanlara telkin etmekte ancak bu tamamen yanlış ve aldatmaca dan ibarettir. Hemen belirtelim jel ilaçlama sadece hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, karafatma böceği karınca ve gümüş böceklerine karşı kullanılır.

Temizlik İstemez Evi Kapatmanız Gerekmez

Diğer haşereler üzerinde hiç bir etkisi olmadığı için kullanılması doğru olmaz. Jel böcek ilacı kullanımı hem temizlikten, hem zaman kaybından kurtulmanıza yardımcı olur. Evde jel ilaçlama yaptırmak için bunca neden var iken karınca ve hamam böceği şikayetlerinde diğer ilaçlama türlerini tercih etmek son derece yersizdir. Astek böcek ilaçlama hizmetleri olarak her zaman en iyi böcek ilaçlama servisi vermek ve insanları bilinçlendirip doğru çözümler almalarını sağlamak için çaba gösteriyoruz.

Jel İlaçlama Nasıl yapılır? evin nerelerine uygulanır çok iyi bilmek ve doğru miktarda uygun bölgelere kullanmak önemlidir. Çocuklara ve evde beslenilen evcil hayvanlara zararı yoktur. Evinizde kahvenizi yudumlarken rahatlıkla uygulanır. Temizlik zahmeti ve evi kapatmaya gerek yoktur. Jel ilaçlama taleplerinizde bizimle iletişime geçerek yaşadığınız hamam böceği sorunlarından sağlıklı ve kalcı bir biçimde kurtulmanız mümkündür. Hamam böceği mücadelesinde yaygın olarak kullanıyoruz. İlaçlama Teknikleri yazımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.