İstanbul Pire İlaçlama Firması

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Created with Sketch.

Pire ve tahta kurusu gibi haşereler son derece zararlı türlerdir. Pireler ile mücadele için doğru ilaçlar ve profesyonel yöntemler uygulanmalıdır. İstanbul Pire İlaçlama Firması olarak yeni nesil böcek ilaçları ve kalıcı çözümler ile ilaçlama hizmetleri veriyoruz. Pire yapı olarak sağlam vücutlu ve ilaçlara dirençli bir özelliğe sahiptir. Ucuz ilaçların pirelere etki etmesi pekte mümkün olmamaktadır. Pirelerin sert kabuksu yapısına işleyen ani öldürücü özellikte birinci sınıf ilaçları kullanmak gerekir.

İnsanlar bunu bilmediği için gerek çocuklar, gerek diğer insanlar hayvanları sevmek amacı ile bu bölgelere yaklaşınca kan kokusunu bir kaç metre mesafeden algılayan pireler insanların üzerine sıçrarlar. Pire ilaçlama özellikle açık alanlarda yaz dönemlerinde çok fazla yapılmaktadır. Görüldüğü gibi pirelerin dirençli pire çeşitleri çeşitli sebepler ile evlere girip insanları canından bezdiren canlılardır. Ancak etkili bir Pire İlaçlama Servisi alınarak yapılmasını zorunlu kılmaktadır.

Pire Yumurtası Nasıl Yok Edilir?

Bazı böceklerin yumurtasına haşere ilaçları tam olarak etki etmez. Özellikle hamam böcekleri ve pirelerin yumurtalarına ne kokusuz ilaçlar, nede çoğu kokulu böcek ilaçları etki etmemektedir. Ancak özel pire ilaçları ve etkili hamam böceği ilaçları pire yumurtalarının önlenmesinde önemli etkiye sahiptir. Pirelerin tek ilaçlama ile ölmesi her zaman mümkün olmayabilir. Ancak bu pire ilaçlama firmaları tarafından istismar edilerek, daha ilaçlama yapmadan pire yumurtasına ilaç etki etmez.

Pire ilaçlaması 15 gün sonra ikinci defa yaptırılmalı aksi halde sorumluluk kabul etmeyiz diyerek insanları yanlış yönlendirmektedir. Böcek ilaçlama doğru ilaçlar, etkili yöntemler ve bilinçli bir ekip tarafından yapıldığı zaman çok daha etkili ve uzun süre kalıcı olmaktadır. Bizim kullandığımız ilaçlar pirelerin yumurtalarına kadar etki etmekte çoğu firmanın üç hatta dört defa ilaçlama yapmasına karşı bitiremediği pire sorununu tek seferde yüksek oranda başarmaktayız. Pire mücadelesinde özel ilaçlar kullanılmalıdır.

Pirelerden kesin Kurtulmak İçin Çift İlaçlama Yaptırın

Burada insanlar doğal olarak ikilem içinde kalmaktadır. Ancak doğru ve kaliteli mücadele her zaman daha yüksek başarı sağlayacaktır. Biz işimizi bilerek ve çok kaliteli uygulamalar yaparak başarıya ulaştırmaktayız. Elbette pire ilaçlama yüzde yüz tek seferde tüm şikayetler için kesin sonuç vermeyebilir. Ancak yaptığımız pire ilaçlama uygulamalarında hiç bir müşterimize 15 gün sonra ikinci bir pire ilaçlama yaptırmalarını yoksa pirelerden kurtulamazsınız demiyoruz.

Olası tekrar eden pire şikayetlerinde insanlar tekrar pire mücadelesi zaten talep edecektir. Yaptığımız ev pire ilaçlama hizmetleri ve apartmanda pire ilaçlama sonrasında çok büyük oranda tek ilaçlama ile pireleri imha etmekteyiz. Garantili pire ilaçlama mümkün olmamasına karşın pek çok insan başka pire ilaçlama şirketlerine ilaçlama yaptırıp kurtulamamasına karşın biz o mekanda tek seferde pireleri imha edip pirelerden kurtulmalarını sağlıyoruz. Biz laf değil çözüm odaklı çalışıyoruz.

Pirelerin Ölmesi İçin Ne Yapılır?

Pire ilaçlama çoğu ilaçlama servisinin imajını yerle bir eden oldukça zor bir ilaçlama türüdür. Pirelerin sağlam yapılı olması çok sayıda pire ilacına çok kolay dayanmaları yapılan pire ilaçlama hizmetinde sorun yaşanmasına sebep olmaktadır. Pirelerden kurtulmak için çok etkili pire ilaçları kullanmak ve pirelerin yoğunluğuna göre pire ilaçları seçmek şarttır. Özellikle yaz mevsimi açık alanlar olan, bahçe ilaçlaması ile bina etrafında ilaçlama çok fazla yapılmaktadır.

Aynı şekilde daire, apartman, fabrika, tekstil depoları oteller gibi daha çok dayıda işletme ve mekanda pire şikayetleri yaşandığı için zararlı pirelere karşı ilaçlama yaptıranların sayısı çok fazla olur. Pire ilaçlama yöntemi en az kullanılan pire ilaçları kadar önemlidir. Örneğin depolar, bahçe ve evler birbirinden farklı özellikte alanlar olduğu için bahçede pireler ile mücadele için püskürtme yöntemle kokulu pire ilaçlama yapmak çok daha kalıcıdır. Kokusuz ilaçlama yaptırarak boşa zaman kaybedersiniz.

Fabrika Ve Depolarda Pire Mücadelesi

Depolarda çok fazla eşya ve malzeme bulunması bu yöntemin geçersiz olmasına neden olacaktır. Bu nedenle depolarda yada fabrika gibi tesislerde spreyli yada sisleme pire ilaçlama gerekir. Daire ve evlerde pirelere karşı ilaçlama pirenin yoğunluğuna göre kokulu ilaçlama ile yapılmalıdır. Ulv pire ilaçlama çok daha etkili olup müşterinin talep etmesi durumunda spreyli olarak pire ilaçlaması da yapılır. En etkili pire ilaçlama yöntemi kuşkusuz dumanlı ilaçlama tabir edilen yöntemdir.

Kokulu ilaçlar çalışanların sağlığını olumsuz etkileme potansiyeli olan güçlü böcek öldürücüler içerir. Bu nedenle iş saatlerinde kapalı alanlarda pire ile mücadele yapılması pek mümkün değildir. Bu nedenle hizmet alacağınız İstanbul Pire İlaçlama Firması buna dikkat etmelidir. Bahçe ve bina etrafları ile bina merdivenleri için ıslama yöntemle pirelere karşı mücadele daha etkili olur. Pire ilaçlama firmaları kokusuz pire ilaçları kullanma yoluna da baş vurmaktadır ancak yoğun şikayetlerde çözüm sağlamaz.

Pireler Neden Tek İlaçlamada Yok Olmaz?

Pirelerin yapıları çok sağlam olduğu için aşırı pire yoğunluğu olan mekanlarda garantili pire ilaçlama yapmak imkansıza yakındır. Yeni başlayan pire sorunları için tek seferlik pire mücadelesi yeterli olurken daha yoğun görülen kalabalık ortamlar ve toprak zeminlerde tek uygulama yeterli olmaz. Doğru ilaç kullanımı kadar müşterileri yanıltmadan bilgilendirmek kesin çözüm alınması için ikinci ilaçlama gereken uygulamalarda doğru dille anlatıldığı takdirde insanlar zaten gerekli ilaçlamayı yaptıracaktır.

Bazı pire ilaçlama firmaları garantili ilaçlama adı altında pire ilaçlaması yapıp, pireler ölmediği zaman hemen bir bahane bulmayı marifet sanıyorlar. Haşere ilaçlama hizmetleri doğrudan müşterilerin bilinçli hareket etmesi ve zor ölen böcekler için ikinci ilaçlamayı yaptırmaları ile tam başarılı olur. Böcek ilaçları gibi pire ilaçları da belirli bir seviyeye kadar etki gösterir. Ayrıca pireler için ani öldürücü ve yakıcı etkili ilaçlar kullanmak zorunluluktur. Ani öldürücü olmayan ilaçların pireler üzerinde hiç bir etkisi yoktur. Pire İlaçlama Servisi Hakkında  önceden kısa bir gözlem önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.