Garantili Ev İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Created with Sketch.

Garantili Ev İlaçlama aslında pek çok insanın doğru ilaçlama hizmetini almak için araştırıp sorguladığı bir hizmet türüdür. Böcekler ile mücadele edilirken profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmak büyük önem taşır. Malum olduğu üzere böcek ve haşereler gün geçmesin ki mekanlarda sorun kaynağı olmasın. İste bu tür sorunların üstesinden gelmek için garantili ilaçlama şirketleri ile çalışmak mağdur olmamak için en önemli öncelik olmalıdır.

Ev ilaçlama garantisi öyle her böcek çeşidi için verilmesi mümkün olmayan bir uygulama olduğu için insanları kandırmadan doğru bilgilendirme yaparak hizmet önemlidir. Hangi böcek türleri için geçerli ise ona göre müşteriler bilgilendirilmek durumundadır. Garantili ev ilaçlama beyaz nem böceği, mayt ve toz böcekleri, pireler, tahta kurusu, ağaç kurdu,kertenkele ve fare türleri için tek ilaçlama ile verilmesi çok zordur.

İlaçlama Garantisi Nasıl Verilir?

Bazı ev ilaçlama servisleri yüzde yüz garantili ilaçlama yapıyoruz diyerek insanları yanlış yönlendiren kişiler vardır. Evde böcek ilaçlama yapıldıktan sonra oluşan şikayetler için ya duyarsız kalmakta yada ikinci bir böcek ilaçlama servisi için yeniden ücret talep etmektedir. Bazı ilaçlama servisleri ise 15 gün sonra tekrar evde ilaçlama yapılarak garanti verileceği şeklinde söylem içindedir. Baştan ikinci bir ilaçlamayı şart koştuktan sonra ev ilaçlama garantisi verme yolunu tercih etmektedir.

Beyaz nem böcekleri ve toz böcekleri için garantili ev ilaçlama yapmak zaten imkansız olduğu için baştan bu böceğin garantili ilaçlama kapsamında yapılamayacağı insanlara net olarak anlatılmak zorundadır. Ne yazık ki sırf müşteriyi etkilemek için garantili böcek ilaçlama yapıyoruz diyerek yanlış yönlendirme yaparlar. Her türlü haşere için tam garanti verdiğini iddia edenler dürüst davranmayıp işi yaptıktan sonra sorun yaşanınca bahanelere sarılmaktadır.

Garantili Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Öncelikle yukarıda saydığımız böcekler için ikinci bir ilaçlama yaptırılması çok daha kalıcı ve kesin çözümler için oldukça önemlidir. Pek çok haşere çeşidi için tek seferde çözüm sunan etkili haşere ilaçları kullanarak yaşam alanlarınızdaki böceklerden kurtulmanızı sağlıyoruz. Öncelikle Garantili Ev İlaçlama Nasıl Yapılır? hangi durumlarda garanti geçerli olmaz bunu net olarak açıklamak gerekir. İnsanların daha iyi tedbir alması ve yanlış beklentiler içinde olmaması için oldukça gerekli diye düşünüyoruz.

Geceleri böceklerin çok daha aktif oldukları malum olduğu için dış alanlardan evlere böcek girişlerinin önlenmesi için bazı tedbirler almak zorunludur. kapı altları, sineklik olmayan pencereler, lavabo delikleri, bina ortak kullanım bölgeleri en fazla böcek girişi yaşanan yerlerdir. Buralar tam olarak iyileştirme yapıldıktan sonra zaten yapılan ilaçlama kendiliğinden garantili hale gelir.

Gerekli Önlemleri Almanın Önemi

Evde çöp bırakmak, yeterli temizlik sağlanmaması böcekler için adeta davetiye çıkarır. Garantili böcek ilaçlama zor ölen haşereler için oldukça sorun olacağı için ikinci bir ev ilaçlama hizmeti alınması sonrası verilmelidir. Ancak çok kaliteli ilaçlar kullanan ekibimiz bütün bu bilgilendirmeyi yapmasına karşın pek çok haşere türü için ikinci bir ilaçlamaya gerek kalmadan böcek şikayetlerini önlemektedir. Ev ilaçlama garantisi lafla verilip sonra böceklerin yumurtasına ilaç işlemez demek sahtekarlıktır.

Dışarıdan böcek giriyor biz ne yapalım gibi laflar edip insanların suistimal edilmesi çok çirkin bir tutumdur. Baştan doğruyu anlatıp insanları bilgilendirmek müşteri kaybı yaşansa bile haksız kazanç elde edip insanları aldatmaktan çok daha iyidir. Böcek ilaçlama yöntemleri, haşerelerin türü ilaçlamada garanti verilip verilemeyeceğini belirleyen önemli etkenler arasındadır.

İlaçlama Garantisi Hangi Böceklere Verilir?

İstanbul da tüm ilçe ve semtlerde Garantili Ev İlaçlama Hizmeti sunmaktayız. Havaların ısınmasıyla gün yüzüne çıkan böcekler,iş yeri ve konut sakinlerini rahatsız etmektedir. Bir çok haşere için türlü ilaç çeşitlerini temin edip,uygulayan müşterilerimiz istedikleri sonucu elde edemediği için bizimle çalışmayı tercih etmektedir. Garantili verdiğimiz ev ilaçlama hizmetlerimizle tek seferde kemirgen ve böcek sorunlarını çözüyoruz.

Ancak bazı böcekler çok dirençli oldukları için ve duvar arasına, parke altı ve elektrik prizlerinin içine kadar yumurta bıraktıkları için garanti verilmesi mümkün olmaz. Beyaz nem böceği, mayt ve toz böcekleri, pirler, ağaç kuru ve tahta kurtları ile kertenkele zararlısı için garanti vermek pek doğru olmamaktadır. Ancak garanti vermediğimiz halde bile bu tür haşere ve zararlılar ikinci ilaçlamaya pak gerek kalmadan çoğu zaman tek ilaçlama ile yok edilmektedir.

Doğru Çözüm İçin İlkeli Davranmak

Böceklerin yapısına ve mekanın özelliğine göre kokusuz ilaçlar kullanarak evden dışarı çıkmanıza gerek kalmadan böcek ilaçlama yapıyor, günlük yaşantınızı kısıtlamadan uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Kokulu, kokusuz ve jel böcek ilaçları ile evinizdeki böceklere en uygun ilaçlama şeklini birlikte belirleyip uygun böcek ilaçlama yöntemini seçiyoruz. Garanti verdiğimiz uygulamalarda ilaçlamadan 21 gün sonra hala haşere görülüyor ise ücretsiz tekrar kontrol ve ilaçlama yaparak sizlerin böcek şikayetinize son vermekteyiz.

Uzman ekibimiz ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile güvenli ve garantili ev,ofis,fabrika, depo, bahçe benzeri tüm yaşam alanlarınıza böcek ilaçlama hizmeti vermeye yıllardır olduğu gibi devam etmekteyiz. Garantili Ev İlaçlama yaptığımız böcekler için son derece yüksek başarı sağlayan bir böcek ilaçlama firması olarak en iyi hizmeti vermeyi görev olarak biliyoruz. İlaçlama garantisi konusunda işimizi en iyi şekilde yaparak laf değil çözüm üretiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.