Böcek İlaçlamada Kullanılan İlaçların Önemi

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Created with Sketch.

Böcek İlaçlamada Kullanılan İlaçların Önemi en önemli kıstaslardan biridir. Kalitesiz ve sıradan böcek ilacı ile ev ve iş yerlerinde ilaçlama yapmak sonuç açısından hüsrandır. Haşerelerin yok edilmesinde kullandığımız ilaçlar kadar, uyguladığımız ilaçlama şekilleri önemlidir. Tecrübeli elemanlar ile yapılan ilaçlama hizmeti belirleyici olmaktadır. Böcek ilaçları kaliteli olmadığı takdirde tam olarak sonuç almak mümkün olmayacaktır. Kokulu ve kokusuz haşere ilaçları etkili olduğu zararlılar üzerinde kullanılmalı, jel ilaç ve kokusuz böcek ilaçları dirençli yapıdaki haşereler üzerinde etkisiz kalacağı için uygulanmamalıdır.

Atlas Türk ilaçlama firması olarak açık ve kapalı alanlardaki böceklerin yok edilmesinde kullandığımız ilaçlar en etkili ruhsatlı böcek ilaçları arasından titizlikle seçilmektedir. Kokulu böcek ilaçları ve kokusuz böcek ilaçları haşerelerin dirençlerine göre belirlenir. Pire ilaçlama, kertenkele ilaçlama, kuş biti ilaçlama, toz böceği ve beyaz nem böceği ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, ağaç kurdu ilaçlama gibi zor kontrol altına alınabilen zararlıların imha edilmesinde en etkili haşere ilaçları kullanılmak zorundadır.

Kullandığımız İlaçları Nasıl Seçiyoruz?

Bu ilaçlar kokusuz ilaçlar olmayıp kokulu ve yakıcı etki barındıran yüksek kalitede böcek ilaçlarıdır. Yeni nesil böcek ilaçları daha çok kokusuz ve insan sağlığına zararsız ilaçlar olarak algılansa da aslında kullanım alanları oldukça geniş kokulu ve ruhsatlı haşere öldürücüler içinde yeni nesil böcek ilaçları bulunmaktadır. En son kullanılmaya başlayan jel böcek öldürücüler sıvı içerikli ilaçlardan farklı bir özelliğe sahiptir. Sıvı olmayan ve fareler üzerinde son derece etkili olan fare mücadelesinde kullandığımız ilaçlardır.

Farelerin imhasını sağladıktan sonra içten fare ölüsünün kuruyarak kokmasını ve etrafa kötü koku yaymasını önleyen özelliktedir.  Fareler yapıları göz önüne alındığında son derece kimyasallara karşı dirençli kemirgenler olduğu anlaşılır. Hamam böcekleri, gümüş böceği, karınca gibi böcek çeşitleri için kokusuz ve jel böcek ilaçları kullanarak sizlerin mekanı terk etmeden huzurlu bir ilaçlama hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz. Sıvı püskürtme şeklinde uygulanan kokusuz sıvı böcek ilacı bazı böcekler üzerinde etkili olurken zor ölen böcekler için kokusuz ilaçlama değil, kokulu ilaçlama yöntemini uyguluyoruz.

Seçilen Böcek İlacı Nasıl uygulanır?

Kullandığımız ilaçların seçiminde öncelikle yüksek böcek öldürücü aktif madde içeren en üst seviyede kaliteli ilaçları belirliyoruz. Daha sonra denemeler yaparak istenilen oranda haşere kontrolü sağlayan ilaçlar belirlenir. Aynı zamanda mekandaki eşyalara zarar vermeyen, insanların mekanlarında uzun süre kötü koku bırakmayan ilaçları belirleyip en etkili böcek ilaçlarını kullanıma sunuyoruz. Böcek ilaçlama uzmanlık isteyen bir hizmettir. Haşerelerin tür ve yapıları hakkında bilgi sahibi olmadan böceklerin tam olarak mekanlardan arındırılması söz konusu olamaz. Bahçe ilaçlama, ve açık alanda pire ilaçlama yapılırken kokusuz ilaçlama yaptırmak hiç bir işe yaramaz.

Bu nedenle açık ve kapalı bölgelerde farklı içerikli ilaçlar kullanılır. Aynı şekilde böcek ilaçlama teknikleri mekan ve böceklerin türüne göre değişir. Evin kenar ve köşelerine sıkılan kokusuz ilaçlar ile pek çok böcek çeşidi ölmeyecektir. Bu gibi durumlarda sisleme ve buharlı böcek ilaçlama yöntemi kullanmak şarttır.  Ancak burada kullanılan ilaçların yasal ve ruhsatlı olması insan sağlığını tehlikeye sokacak ucuz ve basit ilaçlardan uzak durulması büyük önem taşır. Bu nedenle kullandığımız ilaçlar birinci kalitede olmak zorundadır. Yaşadığınız her türlü haşere sorununda bizi arayarak profesyonel çözümlere ulaşabilirsiniz. İstanbul Pire İlaçlama Fiyatları yazımızı okumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.