Bina İlaçlama Servisi

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Created with Sketch.

Bina İlaçlama Servisi insanların yaşam ve iş yerlerinde oluşan kemirgen ve haşerelerin yok edilmesi açısından çok önemlidir. İlaçlama şirketleri apartman ilaçlama, bina ilaçlama, daire ilaçlama, villa ilaçlama ve müstakil ev ilaçlama gibi insanların en fazla vakit geçirdiği alanlarda özellikle yaz dönemlerinde ciddi ilaçlama servisi vermektedir. Bina İlaçlama Hizmetleri bilinçli firmalar tarafından doğru ilaçlama şekilleri ve kaliteli böcek ilaçları kullanılarak donanımlı ekiplerce yapılmalıdır.

Bina İlaçlama kapsamında yapılan diğer bölgeler ise, bina bahçesi ilaçlama, bina çatısı ilaçlama, merdiven koridorları, yangın merdivenleri, otopark, sığınak gibi bölgeler ilaçlanır. Bina ilaçlaması için ayrıca tek, tek ve toplu olarak yapılmaktadır. Site ilaçlama servisleri çok sayıda daire ve birden fazla bloğun bulunduğu bu geniş mekanlarda tüm insanların huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için ilaçlama yapmaktadır. Apartman ilaçlama, site ilaçlama ve bina ilaçlama daha çok kokusuz ilaçlar ve püskürtme yöntem kullanılarak yapılmaktadır.

Fare İlaçlama, ve böcek ilaçlama uygulamaları haşere kontrol kapsamında en çok talep gören ilaçlama türleridir. Fare, hamam böceği, bit, pire, örümcek, akrep, yılan, kene, sinek, sivrisinek, kuş biti, tahta kurusu, çıyan, kırkayak benzeri kemirgen ve böcek türleri ile mücadele için uzman ilaçlama çözümleri şarttır. Kurumsal ya da özel olarak kullanılan binaların pek çok amaçla kullanılması , pek çok işletmeye de ev sahipliği yapar. Yaşadığınız ya da çalıştığınız binalarda yalnızca siz değil, daha pek çok insan konaklama ve iş merkezi olması nedeni ile bulunur.

Ancak çoğu zaman sizinle birlikte davetsiz misafirler olan fare çeşitleri ve haşereler en olmadık zamanda karşınıza çıkabilmektedir. Bina gibi yapılarda haşerelerin görülmesi çok sık rastlanan bir şikayet türü olduğu için buralarda böcekler ile mücadele düzenli olarak yaptırılmak durumundadır. Sadece Bina İlaçlama Servisi ile binadaki böceklerin ve kemirgenlerin yok edilmesi değil önleyici dış alan ilaçlaması da zorunluluktur.

Bina İlaçlama Yaptırmanın Önemi

Sürekli insan giriş ve çıkışları yaşanan dışarı ile temas hemen hiç eksilmeyen binalarda hem kapıdan hem de pencereden böcek ve kemirgen girişleri görülür. Diğer zayıf noktalardan haşere ve kemirgenlerin girme olasılığı hayli fazladır. Haşere ve kemirgenler tarafından en çok tercih edilen mekanlardan biri olan binaların mutlaka düzeli periyotlar halinde ilaçlanması gerekir. Özellikle ortak kullanım alanı olan binalarda böcekler ile farelerin taşıdığı hastalıkların insandan, insana bulaşma riski oldukça yüksektir.

Haşereler sıcak ortamı ve nem barındıran bölgeleri çok severler. Karanlık, pis ve böcek üremesine uygun olan ortamlarda zararlı böceklerin hızla yayılması çok daha hızlı olur. Hızlı üredikleri için tüm binayı çok kısa bir sürede istila eden haşereler zamanla bina içerisinde yaşayan insan ve evcil hayvanların da hayatını tehlikeye sokacaktır. Pire, bit benzeri zararlı haşereler hem insanları hemde evcil hayvanları ciddi anlamda tehdit eden minik ama hastalık bulaştırma riski yüksek zararlılardır.

Bu gibi sorunlar ile karşılaşıp huzurunuzun kaçmaması için mevsimsel olarak böcek ve kemirgen ilaçlama servisi almak çok mühimdir. Ön keşif yaparak yada ilaçlama firması ile görüşüp haşere türünü belirledikten sonra ilaçlama fiyatı belirlenir. İlaçlama yöntemi ile çalışan ekiplerin doğru kişilerce verilmesi eğitimli bir kadro ile mümkündür. Astek Bina İlaçlama Şirketi olarak profesyonel ilaçlama çözümleri sunmaktayız. Kalıcı ve tam çözüm sunan bir ilaçlama hizmeti sunmayı başarmanın yolu bilinçli mücadele vermek ve en iyi ilaçlama teknikleri ile en kaliteli ilaçları kullanmaktır.

Astek haşere ilaçlama olarak bina ilaçlama hizmetinde kullandığımız tüm ekipman ve ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. En yüksek çözümü almak için seçilmiştir. İnsan sağlığını tehdit etmeyen, ancak çok yüksek seviyede haşere ve fare kontrolü sağlayan ilaçlar kullanıyoruz. Kaliteli ve güvenli bir yaşam alanı sağlamak için bizi arayarak kaliteli bir ilaçlama yaptırmayı geciktirmeyin. Bayer Böcek İlacı yazımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.