Arı İlaçlama İstanbul

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Created with Sketch.

Arı İlaçlama İstanbul hizmetleri zorluk bakımından belki de en zor haşere mücadele şeklidir. Özellikle çatı ve tavan arasında petek yapan eşek arılarının imha edilebilmesi oldukça zorlu bir çalışma gerektirmektedir. Çatıda arı ilaçlama hem hareket kısıtlaması ve hem de rahat çalışma imkanından yoksun olmanın verdiği sıkıntı ile ilaçlama yapan teknisyen için büyük sıkıntı oluşturur. Bu tür yerlerde arılar ile mücadele çok zor ve oldukça büyük risk taşır.

Arıların yaşam alanları olarak kullandıkları yuvaları olan arı kovanları arıların korunma iç güdüsü ile özellikle çatı ve tavan aralarında en dip noktalara bazı durumlarda asma tavan ve alçıpan arasına hatta kiremit döşemelerin altındaki tahta bölümlerin içlerine yapılarak ulaşılması çok zor olan bölgeler seçilmektedir. Arı ilaçlama firmaları sadece ilaçlama yaparak arılardan kurtulmanın mümkün olduğunu söylese de aslında bu son derece hatalı bir tutumdur.

Arı peteğini ilaçlama yapılarak bulunduğu bölgeden çıkarıp almak çok zorlu bir süreç demektir. Pek çok arı ilaçlama servisi bu işlemi yapmadan sadece ilaç sıkarak yeterli olacağını söyleyip eksik uygulama ile insanları yanıltıp tekrar tekrar ilaçlama yaptırmalarına olanak sağlamaktadır. Şahit olduğumuz pek çok arı problemi konusunda daha önce başka ilaçlama şirketleri ile çalıştığın ancak 2 -3 defa ilaçlama yaptırmasına rağmen arıların hala bitmediğini söylemektedir.

Böylesi sorunlar ile çok fazla insanla karşılaşmış bir ekip olarak profesyonel hizmeti önemsiyoruz. Arı ilaçlama esnasında sokulan ilaçlama elemanlarının ücretini alıp ilaçlamayı yarıda kesip insanları yüz üstü bırakan insanların varlığına tanık olmuşuzdur. İstanbul Arı İlaçlama Servisi olarak biz bu konuda en iyi olduğumuzu net olarak söyleyebiliriz. Arıların yok edilmesi için arı peteği çıkarmak dahil tüm şartları tam olarak yerine getiriyoruz.

Arılardan Kalıcı Şekilde Kurtulmak

Arı ilaçlama istanbul hizmetleri bakımından en kalıcı ilaçlama uygulamaları yaparak insanların arı ile ilgili yaşadıkları sorunları ve sıkıntıları kalıcı olarak çözüme kavuşturan bir anlayışla arı ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Bireysel ve amatör arı ilaçlaması yapmak hem sorunların çözümünde yetersiz kalır hem de arılar tarafından sokulma riski çok fazla olur.  Bunun için ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olarak istenmeyen üzücü durumların yaşanmasına sebep olabilmektedir.

Garantili arı ilaçlama yaptırmak ve ciddi bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Amatör ilaçlama yapmayan ve her elemanı arı ilaçlama uygulaması için sizin evinize göndermiyoruz. Sadece bu konuda en bilgili ve donanımlı özel yetişmiş arı imha teknisyeni ile ilaçlama servisi veriyoruz. Sizleri özel olarak yetişmiş personelin arılardan kaynaklanan sorunların çözümünde gönül rahatlığı içinde hizmet alabilirsiniz.

Kesin olarak arılardan kurtulmanız ve arı saldırılarından korunmanız için arıların kovanı olan yerlerin ilaçlanarak peteği ve kovanını imha ederek ilaçlama uygulamasını sorunsuz bir şekilde tamamlayarak arılardan kurtulmanızı sağlamaktayız. Özel arı ilaçlama için kullandığımız çok hızlı öldürücü özelliğe sahip ilaçlar kullanarak arıların çevreye saldırmasını önleyip sorunsuz bir biçimde tavan arasındaki arıları imha ediyoruz.

Unutmayın arılar tehlikelidir normal sağlıklı bir insanı bile 5 adet sokma hayatından edebilir alerjik reaksiyonu olan insanlar çok daha çabuk risk altına girer bu nedenle bilinçli, profesyonel ve kökten çözüm sunan arı ilaçlama şirketleri ile çalışarak kraliçe arının bulunduğu peteği yerinden çıkaran ekibimizle tanışmadan karar vermeyin ve kendinizi maceraya sürüklemeyin. Eşek arıları tehlikeli oldukları için profesyonel ilaçlama zorunludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.